אנו במכבסת אופרת סבון מעניקים שירות ניקוי איכותי ומקצועי של שטיחים וילונות ,שטיחי מכונה ושטיחי עבודת יד מכל הסוגים וילונות בד מכל הסוגים אשר ניתן לנקותם בעזרת כביסה או ניקוי יבש

כמו כן אנו מעמידים לרשותכם שירות משלוחים חינם עד הבית וחזרה . בכל שאלה או התייעצות תוכלו לפנות אלינו ונשמח לענק לכם תשומת לב .
ניקוי שטיחים הינה עבודה מאומצת, שזכורה בוודאי לרבים מימי הילדות, מימי הניקיונות בבית, בהם היו הופכים ההורים את השטיח ושואבים ממנו את האבק, או בדרך המסורתית יותר, דופקים אותו על גבי מתלים שונים ומאולתרים.
ניקוי השטיח מחויב כדי לשמור על היגיינת הבית, היות ושטיח, בשל תפקידו לנוח על גבי הקרקע, סופח את מרב הלכלוך שאפשר להצליח לספוח בכל בית או עסק, וצובר הרבה זיכרונות, טובים יותר, או פחות, בדמות תלתלי אבק.

ניקוי שטיחים בתל אביב באופן מקצועי – הסוף לסבל

ניקוי שטיחים בתל אביב באופן מקצועי התפתח בשנים האחרונות כמו בכל עיר ועיר, כדי לספק לאוכלוסייה המתקדמת את היכולת להתעסק בעבודתם ובעניינם, ולא לבזבז על כך את שעות הפנאי שלהם וחיי המשפחה. אופרת סבון מכבסה בתל אביב מספקת גם את השירות הזה לנוחות לקוחותיה
יש בעולם המערבי היום תנועה כללית מבורכת של התמקצעות של כל איש מקצוע בשלו, כך שניתן להנות מפירות חיי השיתוף יחד. כך גם ניקוי השטיחים שמסב עונג רב למי שאינו ממוקצע מספיק או בעל כוחות פיזיים המספיקים כדי לעשות זאת לבדו. לעתים, שואב אבק בלבד אינו מספיק, ויש להכות בשטיחים בחוזקה, על מנת להיפטר מכל עודפי הלכלוך והאבק שנטמעו בהם. לשם כך דרושה יד איתנה וידע וניסיון כיצד לעשות זאת היטב. כמו כן, אף דרושים כוחות נפש וגוף כדי לעשות זאת, ועל כל אלו, באים לתת מענה אותם מנקי שטיחים מקצועיים.
ניקוי שטיחים בתל אביב נעשה היום ע”י מכונות אוטומטיות. ניקוי יבש לשטיחים לא מקובל היום, אבל מי יודע מה יילד יום.

כיצד מוצאים ניקוי שטיחים בתל אביב- וגם איכותי?

מנקי שטיחים איכותיים קיימים בכל עיר, בטח לא ברחובותיה הראשיים, וגם לא בין דוכני השווקים שבה. אל איש מקצוע טוב כדאי להגיע לאחר קבלת המלצות, שהרי ניקוי שטיחים בתל אביב היא אמנות ככל אומנות, ויש להקפיד על השירות הטוב ביותר. כך נוכל להבטיח את איכות הניקוי, שתשאיר לאחריה רק סימנים טובים, לא כאלו שיכולים להותיר רק עוגמת נפש.
ניקוי שטיחים איכותיים קיים בטווח מחירים רחב, אבל לרוב, על שטיח איכותי ממקור איכותי, ניתן לקבל ניקוי בעשרות עד מאות שקלים בודדים, ולקבלו בחזרה לאחר מספר ימים בלבד.
ניקוי שטיחים בתל אביב של שטיחים מעט יותר פשוטים עשויים להניח במחירים עד מחירים זולים למדי, שלא יותירו על הכיס אף שאלה, ויעניקו לבעל השטיח הרגשה של שטיח איכותי וחדש, על אף החיקויים.
ניקוי שטיחים בתל אביב שנעשה באופן מקצועי, מבוצע כיום ע”י מכונות אוטומטיות שגם חובטות ומנערות את השטיח ולאחר מכן שוטפות אותו במים בתוספות חומרים ממיסי שומנים ואבקות ניקוי כלליות שמבצעות את שאר פעולות הניקוי. לבסוף השטיח עובר למתקן ייבוש. לאחר הייבוש השטיח עובר ניעור נוסף,קצת תוספת של חומרי ריח נעימים והוא עושה את דרכו בחזרה לבית הלקוח.

כתובתנו:
אבן גבירול 168 תל אביב

ניקוי שטיחים בתל אביב עושים אצל אופרת סבון - מכבסה ותיקה בתל אביב

ניקוי שטיחים בתל אביב-מחלקה מיוחדת

באופרת סבון מחלקה מיוחדת שעיסוקה ניקוי שטיחים בתל אביב ומתמחה בהורדת כתמים קשים במיוחד. אצלנו שמים דגש על איכות הניקוי, שרות אדיב ומקצועי. שליח של המכבסה יאסוף את השטיח מביתכם וגם יחזיר לכם אותו לביתכם לאחר גמר הניקוי. ניקוי שטיחים בתל אביב חיפשת-אופרת סבון מכבסה בתל אביב, הפתרון. שרות שליחים בתל אביב-חינם

שירותי כביסה – משלוחים חינם, גם אתם רוצים?